PSP1

بازدید و انتقال تجربه در شرکت منابع تغذیه الکترونیک

یکی از فعالیت هایی که مرکز رشد به منظور توانمندسازی تیم­ها و شرکت های نوپای فناور انجام می دهد، انتقال تجربیات کارآفرینان موفق به این تیم های متخصص و نوپاست. به همین منظور در حال حاضر بازدیدهای منظمی از شرکت­های عضو و مستقر در پارک فناوری پردیس به عمل می آید و در این برنامه ها، کارآفرینان موفق و با تجربه از چالش هایی که در مسیر کارآفرینی داشته اند سخن می گویند و از اینکه چگونه توانسته اند بر مشکلات و موانع راه غلبه کنند برای شرکت های مرکز رشد حرف هایی شنیدنی و ارزشمند دارند.

PSP3

این هفته شرکت منابع تغذیه الکترونیک (PSP) میزبان شرکت های مرکز بوده و علاوه بر مباحث فنی و تخصصی، روش های تولید ناب و نحوه تعامل با نیروی انسانی و پرسنل شرکت مورد بحث و گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک در سال ۱۳۵۴ با هدف طراحی و تولید انواع شارژر تاسیس و در سال ۱۳۷۶ آغاز به طراحی و تولید قطعات خودرو نمود. در طی سالیان گذشته و نظر به نیازهای فنی داخلی، بنیانگذار شرکت های دیگری نیز بوده است.

تعداد کارکنان شرکت بیش از ۳۰۰ نفر است که از این تعداد بیش از ۵۰ نفر دارای تحصیلات کارشناسی وکارشناسی ارشد در رشته های مرتبط و حدود ۳۰ نفر تکنسین مجرب با تحصیلات کاردانی در رشته های فنی می باشند.

محصولات شرکت به دو بخش خودرویی و Power Electronic تقسیم شده که هر کدام در واحد های جداگانه تولید می شوند.

در حال حاضر سایت های تولیدی و اداری این شرکت در مساحتی بالغ بر ۱۱۵۰۰ متر مربع در فضایی به وسعت ۲۱ هزار متر مربع در تهران، کمرد و پردیس واقع شده است. (http://www.psp.ir)

PSP2

تاریخ خبر: دوشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۰۱