تصویر شهر هوشمند در (INOTEX 2018)

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با موضوع «شهر هوشمند» طی ۳ روز از ۱۴ تا ۱۶تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران دایر خواهد شد.
مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری، این نمایشگاه را با پشتیبانی پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهند نمود.

smartcity

در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب و کار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه های استارتاپی، ارائه کنندگان زیرساخت‌ها در بخش¬های حاکمیتی و … حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۹۰۰۰ مترمربع و بیش از ۳۵۰ غرفه برپا خواهد شد و پیش بینی می شود ۱۰۰۰ نفر غرفه دار و بیش از ۴۰۰۰ نفر بازدیدکننده در این نمایشگاه گردهم آیند. همچنین چندین رویداد مختلف تجاری و ترویجی در این نمایشگاه برگزار خواهد شد و بخش‌های متنوعی برای عرضه فناوری‌ها و کسب و کارهای نوپای کشور دایر می شود.

بر طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه، ثبت نام غرفه داران، از تاریخ ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ۵ خرداد ادامه خواهد یافت. همچنین ثبت نام بازدیدکنندگان نیز از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

برای کسب اطلاعات به وبگاه رسمی نمایشگاه به نشانی www.inotex.com مراجعه شود.