taraxa3

حضور تاراکسا با لینکپ به عنوان یکی از استارتاپ‌های برتر الکامپ۹۶ در GITEX2017

لینکپ (شرکت تارکسا علم وصنعت) از شرکتهای عضو مرکز رشد پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از استارتاپ‌های برتر الکامپ ۹۶ و تنها استارتاپ ایرانی در حوزه IoT، در جیتکس ۲۰۱۷ حضور یافته است. سی‌و‌هفتمین هفته فناوری و نمایشگاه جیتکس که بزرگ‌ترین رویداد فناوری منطقه است، امسال از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد.

 taraxa1

۹ استارتاپ دیگر برگزیده الکام‌استارز ۹۶ که با حمایت سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای در جیتکس ۲۰۱۷ حضور دارند عبارتند از: تحلیل ارتباط برنا، موزرا، کامنت ماینر، کیف پول شخصی نیو، پونز، اسمارت وای فای، فیدار و باشگاه فرهنگی شباویز. یکی از اهداف اصلی لینکپ از حضور در جیتکس ۲۰۱۷، معرفی خدمات و توانمندی‌های این مجموعه به بازدیدکنندگان و جذب مشتریان جدید و توسعه بازار در سطح منطقه است. همچنین یافتن اعضایی به منظور افزایش تعداد اعضای شبکه همکارانو راهکارهای ارایه‌شده بر روی لینکپ مارکت از دیگر برنامه‌های لینکپ از حضور در این رویداد بین‌المللی است.

بازدید هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و دبیر ستاد فناوری اطلاعات معاونت علم و فناوری ریاست‌جمهوری از غرفه لینکپ

امید است حضور این رویداد فرصت‌های مناسبی برای معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌های ایرانی حاضر، از جمله لینکپ و گسترش بازار آن‌ها به سطح منطقه فراهم آورد.

taraxa2

لینکپ چیست؟

لینکپ «بستر توسعه» و «مارکت عرضه» راهکارهای اینترنت اشیا و هوشمندسازی در منطقه است.

توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطی، پنل مدیریت و APIهای ارایه‌شده در لینکپ، راهکارهای خود را توسعه داده و سپس بطور مستقیم از طریق لینکپ‌مارکت عرضه کنند.

سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها می‌توانند نیازمندی‌های هوشمندسازی مجموعه خود را از میان راهکارهای متنوع و دارای گواهی (Certificate) ارایه‌شده در لینکپ‌مارکت تهیه کنند.