برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرش

صنعت فرش

شبکه فن بازار ملی ایران (پارک فناوری پردیس) با همکاری مرکز ملی فرش ایران، فرش عظیم‌زاده و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد رویداد INOCARPET را تاریخ ۶ شهریور ماه، همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار نماید.
این رویداد از سلسله رویدادهای ارائه نیاز (Reverse Pitch) بوده و به منظور توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و رفع نیازهای فناورانه با تکیه بر توان داخلی در صنعت فرش طراحی و اجرا می‌گردد. در این رویداد سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با معرفی ظرفیت‌های سازمانی و خلأ‌های حوزه فناوری، فضای موجود برای بهره‌برداری شرکت‌های دانش‌بنیان را ارئه می‌کنند. پس از برگزاری رویداد نیز فضای مذاکرات دوجانبه بین فناوران و صاحبان نیاز منعقد خواهد شد و کارگزار تبادل فناوری (شرکت توسعه فناوری و نوآوری شریف) با تدوین صورتجلسه، مذاکرات را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.
فناورانی که تمایل به حضور در این رویداد را دارند، می‌توانند از طریق لینک https://evnd.co/dViCF جهت حضور ثبت‌نام نمایند. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی techmart.ir مراجعه و یا با شماره‌ی ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۲۳۱۵ تماس حاصل نمایند.