دلگرمی خانواده بزرگ پارک فناوری پردیس در روزهای سرد زمستان

در روزهای پایانی دی‌ماه، باوجود سرما و برف زیبایی که بسیاری از مناطق را پوشانده بود، دل‌وجان خانواده بزرگ پارک فناوری پردیس به یک دورهمی شاد کنار هم، گرم شد.

هشتمین دوره از برنامه‌های “یک روز شاد” از صبح روز جمعه ۲۸دی‌ماه، با شور و استقبال خوب اعضای پارک به همراه خانواده‌هایشان شروع شد و تا بعد از ساعت ۱۸هم ادامه داشت.

برنامه‌های یک روز شاد، باهدف هم افزایی خانواده‌ها، حضور در محیط کاری کارکنان، سپری کردن اوقات فراغت شاد در کنار فرزندان و تفریح در یک آخر هفته، به‌صورت فصلی در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، تجربه برگزاری این برنامه‌ها توسط ستاد پارک و استقبال بیشترِ هر بار نسبت به برنامه قبل، نشان داده این روز برای خانواده‌ها روزی شاد و تأثیرگذار است، در این دوره برخلاف انتظار به دلیل سرمای هوا، بیش از ۵۰۰ نفر از صبح جمعه در پارک فناوری پردیس برای استفاده از برنامه‌ها و خدمات تدارک دیده‌شده این روز حضور یافتند.

یکی از حاضرین در خصوص حضور در برنامه “یک روز شاد” گفت: این سومین دوره است که ما در این برنامه مفرح و سرگرم‌کننده شرکت می‌کنیم و فرزند من از چندین روز قبل برای این برنامه روزشماری و برنامه‌ریزی کرده است.

همسر یکی از شاغلین پارک هم عنوان کرد که: در این سرما و باوجود لغزنده بودن زمین ما نمی‌توانیم بچه‌ها را در روزهای آخر هفته بیرون ببریم و این برنامه دلگرمی خوبی برای ما و بچه‌هاست که یک روز کامل، کنار پدرشان و در محل کار ایشان به تفریح و استراحت بپردازیم.

happyday 97

برنامه‌های یک روز شادِ این دوره با پخش فیلم کمدی قانون مورفی شروع شد و با استقبال بی‌نظیری همراه بود به شکلی که علاوه بر تمام صندلی‌های سالن، بسیاری روی سکوها به تماشای فیلم نشستند.

بعدازآن هم فیلم دزد و پری از ساعت ۱۳:۳۰ برای کودکان اکران شد که چندساعتی خنده را بر لب کودکان حاضر در برنامه نشاند.

در طبقه منفی یک، وسایل بازی‌های رایانه‌ای و ورزشی هم فراهم بود که اغلب نوجوانان و کودکان همراه با بزرگ‌ترهایشان چندساعتی سرگرم ورزش و مسابقه بودند، از سروصدا توپ‌های فوتبال‌دستی، تنیس روی میز، تنی بال و هیجان حاضر در سالن ورزشی، به‌روشنی حالِ خوب‌دل‌ها پیدا بود.

از دیگر برنامه‌های این دوره، مهدکودک، نقاشی صورت کودکان، کارگاه‌ آموزشی، نمایش‌های جذاب و علمیِ فن آموز، بازدید از هواپیما، تست قلبی کودکان، تست غربالگری میگرنی، آش کده، بازارچه محصولات، جُنگ شادی و کودک همراه با موزیک و عروسک‌گردانی بود که روز بچه‌ها را به شادی ساخت.

در پایان این روز زیبا، حاضرین برای گرفتن عکس یادگاری دسته‌جمعی کنار هواپیمای واقع در محوطه پارک جمع شدند و این روز خوش را در یک قاب زیبا با لب‌های خندان در ذهن خود و گالری عکسشان ثبت کردند.