رقابت استارتاپ‌های ۶ شهر در اینوتکس پیچ ۲۰۱۹

استارتاپ‌های ۶ شهر در اینوتکس پیچ ۲۰۱۹ رقابت می‌کنند

 

2019-03-18 at 10.30.18

همواره یک بخش جذاب در نمایشگاه های نوآوری در دنیا، رقابت استارتاپ ها در قالب مسابقه ای است که در آن ضمن حضور داوران برای امتیازدهی، سرمایه گذاران نیز حضور دارند تا بتوانند فرصتهای مناسب را شناسایی کنند و با آنها به مذاکره بپردازند.

 

‌هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) از ۱۹ لغایت ۲۲ خردادماه ۹۸ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد و یکی از رویدادهای جانبی این نمایشگاه، برگزاری رقابت بین استارتاپ ها، بانام رویداد اینوتکس پیچ می‌باشد. مرحله اولیه این رقابت ها، در فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۸ در ۶ شهر مختلف ایران (یزد، بندرعباس، رشت، تهران، بیرجند و کرمانشاه) برگزار شده و برترین های هر شهر، ضمن راه‌یابی به مرحله پایانی این رقابت‌ها و دریافت کمک هزینه سفر، غرفه رایگانی را نیز در نمایشگاه اینوتکس دریافت خواهند نمود.

 

مرحله پایانی این رقابت‌ها همزمان با هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نواوری و فناوری INOTEX 2019، و با حضور استارتاپ های منتخب استانی و بین المللی برگزار خواهد شد. استارتاپ هایی که در مرحله پایانی حائز رتبه های اول تا سوم شوند ضمن دریافت جوایز نقدی، کمک هزینه حضور در نمایشگاه GITEX دبی را نیز دریافت خواهند نمود.

 

رقابت اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی و سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و استارتاپ‌های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود؛ ازاین‌رو دبیرخانۀ نمایشگاه اینوتکس از سرمایه‌گذاران، وی‌سی‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و افراد علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه‌گذاری روی ایده‌های منتخب دعوت به‌عمل می‌آورد.

 

علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرکت در این رقابت، می‌توانند به سایت www.inotexpitch.ir مراجعه نمایند.