فراخوان حضور در ارزیابی محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس تا ۲ مرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

IMG_52C23B-75DEB9-05450E-33DB55-143429-861B65

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» هر ساله با هدف ارائه گزارش یکساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین «شرکت‌های عضو پارک»، «سازمان‌های همکار» و «اشخاص حقوقی همکار» در زمینه‌های مختلف برگزار می‌شود.

‌مطابق سالیان گذشته،‌ این رویداد در شهریور ماه امسال نیز با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی برگزار می‌شود و از آخرین دستاورهای فناورانه شرکت های عضو رونمایی می‌شود.

طی این فراخوان از شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری دارند، دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارک مشارکت کنند.

نحوه ثبت‌نام و مهلت ارسال

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابیِ انتخاب محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، فرم ثبت‌نامرا -از طریق بخش پایانی همین خبر- دریافت و پس از تکمیل به همراه مستندات لازم، به نشانی UTP@techpark.ir ارسال کنند.

متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطمینان از وصول مستندات ارسالی، می‌توانند با شماره تلفن ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۳۰۲ تماس حاصل کنند.

برای دریافت فرم ثبت نام اینجا و برای دریافت اطلاعیه فراخوان اینجا را کلیک کنید.