فستیوال ارائه نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود به همت شبکه فن‌بازار ملی ایران

نوزدهمین فستیوال ارائه نوآوری، ۱۹ دی ماه در حوزه صنعت کشاورزی برگزار می‌شود.

AGRI-fanbazar-baner-01-(1)

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران با همکاری ستاد برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران، نوزدهمین فستیوال ارائه نوآوری‌ را برگزار می‌کند. این رویداد که به ارائه نوآوری در زمینه صنعت کشاورزی اختصاص دارد، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۱۹ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن همایش بهارستان مجتمع نمایشگاهی گفتگو، برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این فستیوال تخصصی، «تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه نهاده‌های کشاوری» است.

«نهاده‌های کشاورزی»، «سازندگان ماشین‌آلات و دستگاه‌های مرتبط با نهاده‌های کشاورزی» و «کسب و کارهای نوین»، سه بخش این رویداد هستند که فناوران، صاحبان استارت‌آ‌پ‌ها، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان می‌توانند در آنها شرکت کنند. 

صاحبان ایده می‌توانند برای شرکت در این رویداد طرح‌های خود را ارسال کنند. طرح‌های دریافتی طی در دو مرحله ارزیابی شده و موارد برتر انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده‌های برگزیده، طرح‌های خود را در روز برگزاری فستیوال نوآوری، برای مخاطبان ارائه کرده و زمینه تعامل با سرمایه‌گذاران در قالب جلسات B۲B برای آنها فراهم خواهد شد. طرح‌هایی که برای ارائه در رویداد انتخاب شوند، می‌توانند با تخفیف ۷۵ درصدی در پاویون استارت‌آپ‌های نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران حضور یابند.

صاحبان ایده و کسب و کارهای نوین که علاقه‌مند به حضور در فستیوال ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی هستند، لازم است به سایت www.techmart.ir مراجعه کرده، پس از دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام، آن را به آدرس agicultech@techmart.ir ارسال کنند. گفتنی است مهلت ارسال فرم‌های ثبت‌نام حداکثر تا ۱۰ دی ماه است.

همچنین سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت ثبت‌نام به سایت www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره‌ی ۲۸۴۲۸۷۰۹ -۰۲۱ ، شرکت نورآتیه ساز البرز کارگزار فستیوال، تماس بگیرند.