event
انتشار بیست و یکمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس 25 خرداد 1403 ساعت 16 انتشار-بیست-و-یکمین-فراخوان-عضویت-در-مرکز-رشد-فناوری-نخبگان-پارک-فناوری-پردیسدرباره رویداد:

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، محسن علی اکبریان رییس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس با اشاره به انتشار فراخوان بیست و یکمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های سلامت و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، سخت‌افزارهای برق، الکترونیک و مخابرات ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزار می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

وی تیم کاری منسجم و با انگیزه بالا، کالا یا خدمات با فناوری متوسط و بالا و برخورداری از بازار مناسب از جمله شاخص‌های پذیرش در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس برشمرد و افزود: طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری و مبتنی بر نیاز بازار در اولویت پذیرش در این دوره از فراخوان هستند.

به گفته علی اکبریان، تیم‌های اولیه پذیرش شده در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر شده و در طی دوره‌ آماده‌سازی به مدت 10 هفته، آموزش هایی از جمله مدل کسب و کار، نقشه راه عملیاتی، نحوه تدوین و ارائه پیچ دک، تجاری‌سازی کسب و کار فناورانه (شامل ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی) برای آنها برگزار می شود.

 

بر اساس این گزارش، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال می توانند تا تاریخ 31 خرداد 1403 با مراجعه به نشانی eservices.techpark.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات، با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی 2227 و 1501 و 4397 تماس حاصل نمایند.