امروزه کمتر شخصی است که نیازهای صنفی، شغلی و اجتماعی خود را با حضور در فضای مجازی و دنیای هیجان انگیز اینترنت و وب همراه نبیند.

این حضور میتواند به صورت ساخت یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی باشد و یا یک حضور مستقل و جامع به صورت ایجاد یک وب سایت زیبا با سلیقه شخصی و امکانات اختصاصی.

1

تا چندی پیش ایجاد یک وب سایت کاربردی و زیبا نیاز به تخصص و مهارت های برنامه نویسی و طراحی داشت و همین امر باعث میشد به دلیل سرعت کم و هزینه ی بالا اشخاص به همان ساخت حساب کاربری در شبکه های اجتماعی رایج بسنده کنند.

با پیدایش سیستم های مدیریت محتوا (CMS) در دهه گذشته روند ایجاد وب سایت های پویا تسریع و آسان تر شد اما هنوز هم استفاده مفید از آن سیستم ها نظیر WordPress ، Joomla و …نیازمند تخصص و مهارت بود. از این رو طراحی سایت همچنان در دست متخصصین طراحی سایت باقی ماند.

به همین علت در سال های اخیر شرکت هایی در سراسر دنیا سیستم های به اصطلاح وب ساز (Web Builder) آنلاین را طراحی و عرضه کردند که تفاوت بسیاری در نحوه عملکرد و پردازش سایت با CMSهای نسل قبل داشتند. ضمنا میتوانستند بار تخصصی و مهارتی طراحی سایت را از روی دوش متقاضی بردارند و به این ترتیب متقاضی های طراحی سایت میتوانستند بدون نیاز به یک متخصص و طراح، سایت دلخواه خود را به تنهایی و در کمترین زمان ایجاد کنند.

پرمته نیز یک ماشین مجازی است که به کاربر امکان میدهد  به آسانی و با استفاده از قالب های اختصاصی و متنوع طراحی شده و ویرایشگر قدرتمندی که در اختیار او میگذارد، یک سایت زیبا، سریع و با امکانات مختلف راه اندازی کند بدون آنکه به یک متخصص و یا دانش برنامه نویسی احتیاجی داشته باشد.

3

 

پرمته

گروه نرم افزاری پرمته در سال ۱۳۹۴ با هدف ارایه راه کارهای قابل اجرا و مطمئن در زمینه فناوری اطلاعات شروع به کار کرد. این گروه سعی می نماید تا نرم افزار های تحت وب را با رعایت آخرین استانداردهای تکنولوژی، تحلیل، طراحی و پیاده سازی نماید. رعایت آخرین استاندارهای مربوط به زبان در اینترنت، به خصوص زبان فارسی نیز از جمله دست آوردهای این شرکت می باشد.

گروه نرم افزاری پرمته در طراحی و پیاده سازی راه کارهای نرم افزاری خود، نیاز کاربر، راحتی کاربر، در دسترس بودن ابزار مورد نیاز کاربر، گرافیک زیبا در عین سادگی و عاری کردن نرم افزار از اشکال و خطا را مد نظر قرار می دهد.

2

تیم پرمته متشکل است از متخصصین مدیریت پروژه، برنامه نویسی، طراحی گرافیکی، تولید محتوی مناسب و بر مبنای موازین و مقررات جمهوری اسلامی، تیم فروش و دیگر متخصصین مربوط به این حوضه که به صورت پروژه ای با ما همکاری می کنند.

 

Promte Web Builder

در حال حاضر بیش از ۶۰ قالب منحصر بفرد و آماده در کنار Editor قدرتمند پرومته در اختیار کاربران قرار دارد و این تعداد قالب روز به روز همپای رشد امکانات ویرایشگر با توجه به نیاز و خواست کاربران رشد کرده و افزوده میشوند حق انتخاب و قدرت انعطاف بیشتری در اختیار کاربران قرار گیرد.

 4 9 8 7 6 5

قابلیت ها

 • مبتنی بر تکنولوژی های روز طراحی سایت
 • قابلیت استفاده آسان و بدون نیار به مهارت نرم افزاری و برنامه نویسی
 • واکنشگرا و قابلیت استفاده سایت ها در مانیتور ها و دستگاه های مختلف
 • سرعت بارگذاری و ویرایش بالا
 • قابلیت اضافه کردن امکانات و ویجت به قالب های انتخابی بنا به نیاز کاربر
 • قابلیت انتخاب و ویرایش قالب های فروشگاهی و ایجاد فروشگاه اینترنتی با همه امکانات
 • امکان ارسال فونت دلخواه کاربر به ویرایشگر و تغییر فونت سایت
 • قابلیت استفاده از پلن تجاری و ساخت سایت به هر تعداد و کسب درآمد
 • عدم وجود تبلیغات در سایت های طراحی شده
 • کاملا Drag & Drop
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • امکان جابجایی همه عناصر صفحه در ویرایشگر
 • ویرایش مستقیم بر روی نتیجه نهایی (WYSIWIG)

با پرمته بیشتر آشنا شوید